BOSCH PIR SENZOR ISC-BPR2-WP12
Koda: ISC-BPR2-WP12
Digitalni pasivni IR detektor, odporen na živali s težo do 20 kg.
izenači ceno
  • PIR senzor
  • Ne aktivira na živali
  • Pokritost senzorja v metrih
Pokličite za dobavo dobava: 30 dni
zaloga:
Izdelek je odstranjen iz ponudbe
Uporaba: Notranja
Piroelement: Dvojni
Vrsta senzorja: Pasivna infra rdeča (PIR)
Zaseg: 12  x 12 m
Regulacija senzitivnosti: /
Odpornost na živali: ≤ 20 kg
Maksimalna obremenitev izhodov: 100 mA / 25 V DC
Digitalna kompenzacija temperature: Da
Napajanje: 12 V DC / 9 mA
Delovna temperatura: -10 °C ... 55 °C
Teža: 0.08 kg
Dimenzije: 60 x 105 x 43 mm
Uporaba: Notranja
Piroelement: Dvojni
Zaseg: 12  x 12 m
Regulacija senzitivnosti: /
Odpornost na živali: ≤ 20 kg
Napajanje: 12 V DC / 9 mA
Teža: 0.08 kg
Dimenzije: 60 x 105 x 43 mm