DAHUA PFS3110-8ET-96-V2 10-PORTNO SFP INDUSTRIJSKO POE STIKALO
Koda: 04WS-PFS3110-8ET-96-V2
KOVINSKO OHIŠJE / 10 PORTNO STIKALO (8x Fe POE 96W + 1x Ge Uplink + 1x SFP) / Zmogljivost 7.6Gbps / Hitrost posredovanja 4.17Mpps / Medpomnilnik 1Mb / Široko temperaturno območje delovanja
izenači ceno
  • 8x 100Mbps PoE
  • 1x 1000 megabitov/sek.
  • Hi-POE napajanje
  • POE++ napajanje
  • st priklopa optične povezave
  • Watch dog funkcija
  • PRO serija
  • Moč
  • Kovinsko ohišje
  • Zmogljivost
dostava v 24h
zaloga: 11
Pozor! Za port SFP je treba dokupiti modul SFP, ki je na voljo v naši ponudbi.
Specifikacije
Upravljanje prek WWW / konzole: /
Maksimalna izhodna moč: 90W /port Hi-PoE / PoE 802.3bt: 1 ... 2; 30W / port PoE : 3 ... 8
Maksimalna skupna moč: 96W
Tabela naslovov MAC: 8k
Načini dela: Extend On: 250m, 10 Mbps; Extend Off: 100m, 100 Mbps
Diode LED: Power, Link/Act
Napajanje: 53 V DC / 1.81 A (Napajalnik v kompletu)
Tip ohišja: DIN
Certifikati: CE
Delovna temperatura: -30 °C ... 65 °C
Teža: 0.58 kg
Dimenzije: 150  x 100  x 42 mm
Specifikacije
Maksimalna skupna moč: 96W
Tabela naslovov MAC: 8k
Diode LED: Power, Link/Act
Tip ohišja: DIN
Certifikati: CE
Teža: 0.58 kg
Dimenzije: 150  x 100  x 42 mm