MEAN WELL HDR-150-24 INDUSTRIJSKI NAPAJALNIK ZA DIN LETEV
Cena zadnjih 30 dni
Koda: 01ONA-HDR150/24
24V – 6.25A DIN NAPAJALNIK + ZAŠČITA PRED KRATKIM STIKOM, PREOBREMENITVIJO TER PREVELIKO NAPETOSTJO
izenači ceno
  • Moč 150W
  • Napetost 24V
  • Stopnja zaščite
dostava v 24h
zaloga: 18
TEHNIČNE LASTNOSTI:
• Moč (max): 150W
• Število izhodov: 1x
• Dimenzije: 105*90*54.5mm
• El. napetost: 85 ~ 264VAC
• Izhodni tok (max): 6.25A
• Izhodna napetost: 24V
• Delovna temperatura: -20 do +60 °C
TEHNIČNE LASTNOSTI:
• Moč (max): 150W
• Število izhodov: 1x
• Dimenzije: 105*90*54.5mm
• El. napetost: 85 ~ 264VAC
• Izhodni tok (max): 6.25A
• Izhodna napetost: 24V