MEAN WELL NDR-240-24 INDUSTRIJSKI NAPAJALNIK ZA DIN LETEV
Cena zadnjih 30 dni
Koda: 01ONA-NDR240/24
24V – 10A DIN NAPAJALNIK + ZAŠČITA PRED KRATKIM STIKOM, PREOBREMENITVIJO TER PREVELIKO NAPETOSTJO
izenači ceno
  • Moč
  • Napetost 24V
  • Stopnja zaščite
Pokličite za dobavo dobava: pokliči
zaloga:
Obvesti me, ko bo izdelek na zalogi
TEHNIČNE LASTNOSTI:
• Moč (max): 240W
• Število izhodov: 1x
• Dimenzije: 63*125*113mm
• El. napetost: 90 ~ 264VAC
• Izhodni tok (max): 10A
• Izhodna napetost: 24V
• Delovna temperatura: -20 do +60 °C
TEHNIČNE LASTNOSTI:
• Moč (max): 240W
• Število izhodov: 1x
• Dimenzije: 63*125*113mm
• El. napetost: 90 ~ 264VAC
• Izhodni tok (max): 10A
• Izhodna napetost: 24V