MEAN WELL NDR-480-24 INDUSTRIJSKI NAPAJALNIK ZA DIN LETEV
Cena zadnjih 30 dni
Koda: 01ONA-NDR480/24
24V – 20A DIN NAPAJALNIK + ZAŠČITA PRED KRATKIM STIKOM, PREOBREMENITVIJO TER PREVELIKO NAPETOSTJO
izenači ceno
  • Moč
  • Napetost 24V
  • Stopnja zaščite
dostava v 24h
zaloga: 2
Obrestno financiranje
Preveri svoj limit
TEHNIČNE LASTNOSTI:
• Moč (max): 480W
• Število izhodov: 1x
• Dimenzije: 85*125*128mm
• El. napetost: 90 ~ 264VAC
• Izhodni tok (max): 20A
• Izhodna napetost: 24V
• Delovna temperatura: -20 do +60 °C
TEHNIČNE LASTNOSTI:
• Moč (max): 480W
• Število izhodov: 1x
• Dimenzije: 85*125*128mm
• El. napetost: 90 ~ 264VAC
• Izhodni tok (max): 20A
• Izhodna napetost: 24V