LED NAPAJALNIK SNAPPY SLIM SE20-12VF / 16MM
Cena zadnjih 30 dni
Koda: 01ONA-SE20-12VF
PLASTIČNI SLIM 16MM NAPAJALNIK IP20 / 20W / 1.67A / 12V
izenači ceno
  • Moč 20W
  • Napetost 12V
  • Stopnja zaščite
dostava v 24h
zaloga: 18
Produkt LED Napajalnik
Moč 20W
IP zaščita 20
Vhodna napetost 180-264VAC
Število izhodov 1
Izhod1 12VDC 0-1.67A
Ohišje Slim
Hlajenje Pasivno
Tip CV
Garancija(v mesecih) 60
Produkt LED Napajalnik
Moč 20W
IP zaščita 20
Vhodna napetost 180-264VAC
Število izhodov 1
Izhod1 12VDC 0-1.67A