LED NAPAJALNIK SNAPPY SLIM SS40-12VF / 14MM
Cena zadnjih 30 dni
Koda: 01ONA-SS40-12VF
PLASTIČNI SLIM 14MM NAPAJALNIK IP20 / 40W / 3.33A / 12V
izenači ceno
  • Moč 40W
  • Napetost 12V
  • Stopnja zaščite
dostava v 24h
zaloga: 11
Produkt LED Napajalnik
Moč 40W
IP zaščita 20
Vhodna napetost 180-264VAC
Število izhodov 1
Izhod1 12VDC 0-3.33A
Ohišje Slim
Hlajenje Pasivno
Tip CV
Garancija(v mesecih) 60
Produkt LED Napajalnik
Moč 40W
IP zaščita 20
Vhodna napetost 180-264VAC
Število izhodov 1
Izhod1 12VDC 0-3.33A