LED NAPAJALNIK SNAPPY SLIM SS50-12VF / 18MM
Cena zadnjih 30 dni
Koda: 01ONA-SS50-12VF
PLASTIČNI SLIM 18MM NAPAJALNIK IP20 / 50W / 4.17A / 12V
izenači ceno
  • Moč 50W
  • Napetost 12V
  • Stopnja zaščite
dostava v 24h
zaloga: 19
Produkt LED Napajalnik
Moč 50W
IP zaščita 20
Vhodna napetost 180-264VAC
Število izhodov 1
Izhod1 12VDC 0-4.17A
Ohišje Slim
Hlajenje Pasivno
Tip CV
Garancija(v mesecih) 60
Produkt LED Napajalnik
Moč 50W
IP zaščita 20
Vhodna napetost 180-264VAC
Število izhodov 1
Izhod1 12VDC 0-4.17A