LED NAPAJALNIK SNAPPY SLIM SS75-12VF / 17MM
Cena zadnjih 30 dni
Koda: 01ONA-SS75-12VF
PLASTIČNI SLIM 18MM NAPAJALNIK IP20 / 75W / 6.25A / 12V
izenači ceno
  • Moč 75W
  • Napetost 12V
  • Stopnja zaščite
dostava v 24h
zaloga: 17
Produkt LED Napajalnik
Moč 75W
IP zaščita 20
Vhodna napetost 180-264VAC
Število izhodov 1
Izhod1 12VDC 0-6.25A
Ohišje Slim
Hlajenje Pasivno
Tip CV
Garancija(v mesecih) 60
Produkt LED Napajalnik
Moč 60W
IP zaščita 20
Vhodna napetost 180-264VAC
Število izhodov 1
Izhod1 12VDC 0-5A