MEAN WELL NTS-1200-212EU DC-AC PRETVORNIK
Cena zadnjih 30 dni
Koda: NTS-1200-212EU
Moč 1200W / Pretvornik napetosti iz 12V na 230V
izenači ceno
  • Moč 1000W
  • Napetost 12V
dostava v 24h
zaloga: 1
Obrestno financiranje
Preveri svoj limit
Produkt Inverter DC-AC
Skupina DC-AC
Moč 1200W
Vhodna napetost in tok 10-16.5VDC 120A
Število izhodov
Izhod1 230VAC
Ohišje Kovinsko
Hlajenje Ventilator
Tip Sinus
PFC Brez
Garancija(v mesecih) 36
Produkt Inverter DC-AC
Skupina DC-AC
Moč 1200W
Število izhodov
Izhod1 230VAC