POLICEtech A1201M-ME KONTROLA PRISTOPA
Cena zadnjih 30 dni
Koda: POLI-A1201M-ME
WIEGAND + MIFARE + KODA + GESLO + TAMPER ALARM + NADOMETNA MONTAŽA + LAN
izenači ceno
  • Enota s tipkovnico
  • MIFARE čitalec
  • IP LAN povezava
  • Razširjen Wiegand sistem
  • Dvojni rele izhod
dostava v 24h
zaloga: 200+
Obrestno financiranje
Preveri svoj limit
> Sprednji del ohišja je izdelan iz cinkove zlitine, zadnji del pa iz plastike.
> Podpira 10.000 uporabnikov, 10.000 gesel, 10.000 kartic in 100.000 zapisov.
> Mehanska tipkovnica z osvetlitvijo ozadja.
> Podpira komunikacijo RS-485 in komunikacijo Wiegand.
> Brenčalo in indikatorska lučka.
> Podpira zvonec.
> Napaja 1 ključavnico (12 V, 500 mA ali manj) ali 1 čitalnik kartic (12 V, 200 mA ali manj).
> Priročen za konfiguracijo prek spletne strani, ki je dostopna računalnikom in mobilnim napravam.
> Podpira varnostne razširitvene module za nadzor dostopa, ki preprečujejo nasilno odpiranje vrat.
> Spletna posodobitev.
> Podpira povezavo TCP/IP, samodejno registracijo, registracijo P2P in DHCP.
> Ocena IP65 in IK08.
> Podpira površinsko montažo.
> Združljivo z več platformami, kot so SmartPSS lite, DSS PRO in DMSS.
Sistem
Glavni procesor: Vgrajeni procesor
Tip gumba: Mehanski
Omrežni protokol: IPv4;UDP;P2P;IPv6;TCP
Protokol OSDP: Da
Interoperabilnost: ONVIF;CGI
SDK in API: Da
Osnovno
Vrsta izdelka: Samostojno
Brenčalo: Da
Osvetlitev ozadja: Da
Material ohišja: PC in cinkova zlitina
Funkcija
Metoda preverjanja: kartica; geslo; daljinsko
Seznam obdobij: 128 obdobij
Počitniško obdobje: 128 obdobij
Omrežna posodobitev: Da
Prvo uporabniško odklepanje: Da
Preverjanje na daljavo: Da
Omejeni seznam/zaupanja vreden seznam: Da
Izdaja kartice z Master Card: Da
Večuporabniška avtentikacija: Da
Spremljanje v realnem času: Da
Večfaktorska avtentikacija: Da
Spletna konfiguracija: Da
Samodejna registracija: Da
Mifare
Vrsta modulacije: AM
Frekvenčni razpon: 13,56 MHz
Maks. oddajna moč: 13.56 MHz: 42 dBuA/m@10 m
Učinkovitost
Šifriranje kartice IC: Da
Razdalja branja kartice: 0 mm–30 mm
Uporabnik
Vrsta uporabnika (kartice): običajni, VIP, patrulja, gost, seznam blokiranih in drugi uporabniki, uporabnik po meri 1 in uporabnik po meri 2
Zmogljivost
Kapaciteta uporabnikov: 10.000
Kapaciteta kartic: 10.000
Kapaciteta gesel: 10.000
Kapaciteta zapisov: 100.000
Vrat
RS-485: 1 vrata, ki jih lahko uporablja tudi čitalnik kartic Wiegand
Omrežna vrata: 1 × RJ-45 10/100 Mbps samoprilagodljiva ethernetna vrata
Alarmni vhod: 2 kanala
Alarmni izhod: 1 kanal, ki ga lahko uporablja tudi izhod za zvonec
Povezava alarma: Da
Zvonec: 1 kanal, ki ga lahko uporablja tudi alarmni izhod
Gumb za izhod: 1 kanal
Zaznavanje stanja vrat: 1 kanal
Nadzor zaklepanja: 1 kanal
Izhodna moč: 1 kanal (12 V, 0,5 A)
Alarm
Anti-pass nazaj: Da
Tamper alarm: Da
Alarm za prisilo: Da
Časovna omejitev senzorja vrat: Da
Vdor: Da
Nezakonita kartica, ki presega prag: Da
Splošno
Napajalnik: Opcijsko
Napajanje: 12 VDC, 1,5 A
Zaščita: IP65, IK08
Poraba energije: ≤18 W
Mere izdelka: 169,0 mm × 57,5 mm × 33,3 mm (V × Š × G)
Dimenzije embalaže: 219 mm × 111 mm × 98 mm (V × Š × G)
Dimenzije transportnega paketa: 585 mm × 470 mm × 320 mm (V × Š × G)
Delovna temperatura: –30 °C do +60 °C
Delovna vlažnost: 5%–95% (RH), brez kondenzacije
Delovno okolje: na prostem
Bruto teža: 0,65 kg
Dodatek: priložen je nosilec stenskega nosilca.
Namestitev: stenska namestitev
Certifikati: CE
Temperatura skladiščenja: –20 °C do +70 °C
Vlažnost pri shranjevanju: 30–75 % (RH), brez kondenzacije